Minister Faber zou eens mee moeten voetballen!

Wat een bijzonder jaar was 2024 weer voor M25 Leiden!

Ons jongerenproject bij Diaconaal Centrum De Bakkerij heeft opnieuw veel betekend voor jongeren tussen de 12 en 17 jaar. Met projectdagen en maatschappelijke activiteiten hebben zij zich ingezet voor diverse doelgroepen, zoals dak- en thuislozen, vluchtelingen, ex-gedetineerden en eenzame ouderen.

Dit jaar was er een wisseling van de wacht, Heaven Nicholson Getahun nam het stokje over van Anja Envaeva. En Heaven ging enthousiast aan de slag!

In het Jaarverslag kunt u alle indrukken van de leerlingen en jongeren teruglezen. Met een aantal krenten uit de pap: activiteiten en ontmoetingen die een beeld geven van het brede aanbod van M25 Leiden Regio. De jongeren geven zelf ook een indruk van wat hun inzet voor ze betekent heeft, de vooroordelen waar ze zichzelf op betrapten en de momenten die een blijvende indruk op hen maakten.

De titel en de reactie van de leerling over minister Faber zegt genoeg! De impact van M25 gaat veel verder dan een ontmoeting of projectdag. M25 heeft als maatschappelijk project zijn plek in de Leidse samenleving stevig neergezet: Een project met impact en betekenis!

U leest het allemaal in het jaarverslag M25, veel leesplezier!